FOTOSOUTĚŽ NAŠE PŘÍRODA 2018

Fotosoutěž Naše příroda 2018 je uzavřena. Děkujeme za nádherné snímky, které jste nám poslali, pracujeme na jejich vyhodnocení. Výsledky oznámíme tradičně spolu s prosincovým vydáním časopisu Naše příroda - vychází 5. prosince 2018 :-)


Propadli jste kouzlu fotografování divoké zvěře a přírody? Máte v „šuplíku“ klenoty naší přírody? Pochlubte se! Nádherné přírodní scenérie, rozmanitost živočišných druhů a rostlin není třeba hledat daleko za hranicemi, pomozte nám to dokázat prostřednictvím dalšího ročníku oblíbené fotosoutěže časopisu Naše příroda a zasoutěžte si přitom o pěkné ceny v pěti kategoriích:

  1. Volně žijící zvířata
  2. Ptačí svět
  3. Makro
  4. Krajina a panoramata
  5. Rostliny a houby

Vaše zdařilé fotografie nám můžete zasílat do 14. října 2018!


Podmínky Fotosoutěže 2018:


Své snímky můžete pohodlně nahrát přes webové stránky www.nasepriroda.cz - stačí se zaregistrovat a následně přihlásit do správy fotosoutěže. Pak už je jen na vás, kterou kategorii si vyberete a kolik zdařilých snímků nám pošlete :-).


! Nezapomínejte na to, že:

  • snímky neodpovídající soutěžní kategorii budou ze soutěže vyřazeny
  • stejný osud čeká také na fotografie cizokrajných druhů nebo destinací, protože fotosoutěž Naše příroda se zaměřuje na flóru a faunu České a Slovenské republiky
  • vzhledem k náročnosti fotografování v přírodě a zaměření fotosoutěže, budou hodnotiteli ve finálových kolech upřednostněny fotografie volně žijících druhů oproti již ochočeným živočichům

Do každé kategorie můžete vkládat nejvýše 5 snímků na dané téma. Velikost jednotlivých fotografií je maximálně 5 MB (formát JPG). Fotografie musí být v tiskové kvalitě, náhledy a výřezy malých rozměrů budou ze soutěže vyřazeny.


Inspirujte se zdařilými snímky minulých kol! Kompletní galerie na www.facebook.com/nasepriroda

FOTOSOUTĚŽ NAŠE PŘÍRODA 2018

« Návrat zpět »