FOTOSOUTĚŽ NAŠE PŘÍRODA 2019

FOTOSOUTĚŽ NAŠE PŘÍRODA 2019

 Vyhodnocení fotosoutěže Naše příroda 2019

Vážení a milí čtenáři, vyhlašujeme jubilejní 10. ročník fotosoutěže Naše příroda! Je až neuvěřitelné, že za dobu trvání soutěže jste nám poslali přes dvacet tisíc snímků, a my se už teď nemůžeme dočkat dalších fotoúlovků, které nám, doufáme, opět zašlete. Zúčastnit se mohou profesionálové i amatéři, vždyť přeci ani nejde tolik o to vyhrát, ale společně obdivovat krásy naší přírody. A samozřejmě se můžete těšit i na pěkné ceny a také jednu speciální cenu redakce! ☺ Otvíráme pět známých soutěžních kategorií:

1. Volně žijící zvířata

2. Ptačí svět

3. Makro

4. Krajina a panoramata

5. Rostliny a houby


Vaše zdařilé fotografie nám můžete zasílat až do 13. října 2019!


Podmínky soutěže:

Své snímky můžete pohodlně nahrát přes webové stránky www.nasepriroda.cz - stačí se zaregistrovat a následně přihlásit do správy fotosoutěže. Pak už je jen na vás, kterou kategorii si vyberete a kolik zdařilých snímků nám pošlete :-)

  • snímky neodpovídající soutěžní kategorii budou ze soutěže vyřazeny
  • stejný osud čeká také na fotografie cizokrajných druhů nebo destinací, protože fotosoutěž Naše příroda se zaměřuje na flóru a faunu České a Slovenské republiky
  • vzhledem k náročnosti fotografování v přírodě a zaměření fotosoutěže, budou hodnotiteli ve finálových kolech upřednostněny fotografie volně žijících druhů oproti již ochočeným živočichům

Do každé kategorie můžete vkládat nejvýše 5 snímků na dané téma. Velikost jednotlivých fotografií je maximálně 5 MB (formát JPG). Fotografie musí být v tiskové kvalitě, náhledy a výřezy malých rozměrů budou ze soutěže vyřazeny.


Inspirujte se zdařilými snímky minulých kol! Kompletní galerie na www.facebook.com/nasepriroda .

Upoutávka

« Návrat zpět »