FOTOSOUTĚŽ NAŠE PŘÍRODA 2024

Nedávno jsme zveřejňovali nádherné výherní fotografie z loňské fotosoutěže a už vás opět vyzýváme k zapojení do nového ročníku. Vyrazte do přírody na výlety a všímejte si krásy kolem sebe. Hlavně si nezapomeňte s sebou vzít fotoaparát a podělte se s o tu krásu s námi – je všude kolem, i na místech, kde bychom ji často nehledali.


Opět vyhlašujeme 6 soutěžních kategorií, a to včetně kategorie Svět starých s odumírajících stromů ve spolupráci s ČSOP Vlašim.


Kategorie:

  1. Volně žijící zvířata
  2. Ptačí svět
  3. Krajina a panoramata
  4. Makro
  5. Rostliny a houby
  6. Svět starých a odumírajících stromů

Podmínky Fotosoutěže 2024:

Své snímky můžete pohodlně nahrát přes webové stránky www.nasepriroda.cz – stačí se zaregistrovat a následně přihlásit do správy fotosoutěže. Pak už je jen na vás, kterou kategorii si vyberete a kolik zdařilých snímků nám pošlete.

Nezapomínejte na to, že:

  • Snímky neodpovídající soutěžní kategorii budou ze soutěže vyřazeny
  • Stejný osud čeká také na fotografie cizokrajných druhů nebo destinací, protože fotosoutěž Naše příroda se zaměřuje na flóru a faunu České a Slovenské republiky
  • Vzhledem k náročnosti fotografování v přírodě a zaměření fotosoutěže, budou hodnotiteli ve finálových kolech upřednostněny fotografie volně žijících druhů oproti již ochočeným živočichům
  • Do každé kategorie můžete vkládat nejvýše 5 snímků na dané téma. Velikost jednotlivých fotografií je maximálně 5 MB (formát JPG). Fotografie musí být v tiskové kvalitě, náhledy a výřezy malých rozměrů budou ze soutěže vyřazeny.


UZÁVĚŘKA FOTOSOUTĚŽE JE 13. ŘÍJNA 2024!


Autorka fotografie: Markéta Mastešová

« Návrat zpět »