FOTOSOUTĚŽ NAŠE PŘÍRODA 2022

Vážení čtenáři a fotografové, i letos vyhlašujeme naši tradiční fotosoutěž. Je to už 13 let, co nám zasíláte úchvatné snímky z „naší“ přírody, a přestože je vyhodnocení velmi náročné, neboť každý rok dorazí neuvěřitelné množství fotografií (loni 3299), nikdy nás neomrzí si všechny snímky prohlížet. Ale vybrat ty nejlepší už musí odborná porota, která se také vždy velmi zapotí. Podělte se s námi o vaše fotoúlovky, nejen, že nás potěšíte, zasoutěžíte si také o pěkné ceny. Vyhlašujeme 6 soutěžních kategorií, pro velký zájem z loňského roku je tu opět ve spolupráci s ČSOP Vlašim i kategorie Svět starých a odumírajících stromů.

Vyhlašujeme 6 soutěžních kategorií, pro velký zájem z loňského roku je tu opět ve spolupráci s ČSOP Vlašim i kategorie Svět starých a odumírajících stromů.

Kategorie:

  1. Volně žijící zvířata
  2. Ptačí svět
  3. Krajina a panoramata
  4. Makro
  5. Rostliny a houby
  6. Svět starých a odumírajících stromů

Podmínky Fotosoutěže 2022:

Své snímky můžete pohodlně nahrát přes webové stránky www.nasepriroda.cz – stačí se zaregistrovat a následně přihlásit do správy fotosoutěže. Pak už je jen na vás, kterou kategorii si vyberete a kolik zdařilých snímků nám pošlete.

Nezapomínejte na to, že:

  • Snímky neodpovídající soutěžní kategorii budou ze soutěže vyřazeny
  • Stejný osud čeká také na fotografie cizokrajných druhů nebo destinací, protože fotosoutěž Naše příroda se zaměřuje na flóru a faunu České a Slovenské republiky
  • Vzhledem k náročnosti fotografování v přírodě a zaměření fotosoutěže, budou hodnotiteli ve finálových kolech upřednostněny fotografie volně žijících druhů oproti již ochočeným živočichům
  • Do každé kategorie můžete vkládat nejvýše 5 snímků na dané téma. Velikost jednotlivých fotografií je maximálně 5 MB (formát JPG). Fotografie musí být v tiskové kvalitě, náhledy a výřezy malých rozměrů budou ze soutěže vyřazeny.

UZÁVĚRKA FOTOSOUTĚŽE JE 16. ŘÍJNA 2022!

Fotosoutěž 2022

Partneři fotosoutěže

Partneři

« Návrat zpět »