FOTOSOUTĚŽ NAŠE PŘÍRODA 2023

Vážení čtenáři a fotografové, sotva jsme se „proklikali“ dvěma tisíci fotkami minulého ročníku fotosoutěže a už je čas vyhlásit nový. Až do poloviny října máte možnost nám zasílat vaše fotoúlovky z přírody. Nejen, že si je s oblibou prohlížíme a vy můžete získat pěkné ceny, ale čas od času máme chuť některé snímky zveřejnit i v našich článcích, a proto jsme rádi, když nám do popisu fotografie napíšete, kde jste ji pořídili a co na ní je. A pokud přihodíte i nějaký zážitek spojený s pořízením snímku, budeme nadšeni!

Opět vyhlašujeme 6 soutěžních kategorií, a to včetně kategorie Svět starých s odumírajících stromů ve spolupráci s ČSOP Vlašim.

Kategorie:

  1. Volně žijící zvířata
  2. Ptačí svět
  3. Krajina a panoramata
  4. Makro
  5. Rostliny a houby
  6. Svět starých a odumírajících stromů

Podmínky Fotosoutěže 2023:

Své snímky můžete pohodlně nahrát přes webové stránky www.nasepriroda.cz – stačí se zaregistrovat a následně přihlásit do správy fotosoutěže. Pak už je jen na vás, kterou kategorii si vyberete a kolik zdařilých snímků nám pošlete.

Nezapomínejte na to, že:

  • Snímky neodpovídající soutěžní kategorii budou ze soutěže vyřazeny
  • Stejný osud čeká také na fotografie cizokrajných druhů nebo destinací, protože fotosoutěž Naše příroda se zaměřuje na flóru a faunu České a Slovenské republiky
  • Vzhledem k náročnosti fotografování v přírodě a zaměření fotosoutěže, budou hodnotiteli ve finálových kolech upřednostněny fotografie volně žijících druhů oproti již ochočeným živočichům
  • Do každé kategorie můžete vkládat nejvýše 5 snímků na dané téma. Velikost jednotlivých fotografií je maximálně 5 MB (formát JPG). Fotografie musí být v tiskové kvalitě, náhledy a výřezy malých rozměrů budou ze soutěže vyřazeny.

UZÁVĚŘKA FOTOSOUTĚŽE JE PRODLOUŽENA DO 15. ŘÍJNA 2023!

Fotosoutěž 2023


Partneři fotosoutěže

« Návrat zpět »